Donderdagavondcompetitie

Recreatiecompetitie bouncing_tennisDonderdagavond


Inschrijven via het digitale inschrijfformulier 'Dinsdag- en/of donderdagavondcompetitie' op deze website

VERHINDERINGEN ALTIJD VOOR DE 15 E VAN DE MAAND DOORGEVEN SVP !!!!!!!!!!!!!

Wij verzoeken iedereen om bij verhindering zelf voor vervanging ( op sterkte ) te zorgen!
kun je persoonlijk niemand vinden kun je de WhatsApp groep als hulplijn gebruiken.

 

DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 30 mei

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Marjolein Kuijpers
Carl Huijbregts

John Mertens
Rob Bierings

Monique Beijnes
Carina Grijspaardt

Auke Hermans
Suzanne Maaskant

20.00 - 21.00

Mark Damen
Evert vd Grift

Barry Schets
Jos Schennink

Annie Mulder
Anka Mertens

Maaike de Jong
Ine de Graauw

21.00 - 22.00

Marcel Vermetten
Joost v lisdonk

Mark Hopman

Marcel Boemaars

Ad Reijnders
Micha Berens

Han v Daal
Hans Meeuwissen

22.00-23.00

 

 

 

 

Reserve;Wim Melis, Harry broeders

 

 

 

DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 6 juni

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Auke Hermans

Marcel Vermetten

Suzanne Maaskant

Patrick Sieswerda

Annie Mulder

John Mertens

Rianne Broos

Hans Meeuwissen

20.00 - 21.00

Kim Hendriks

Evert vd Grift

Suzanne Maaskant

Barry Schets

Anka Mertens

Mark Damen

Maaike de Jong

Jos Schennink

21.00 - 22.00

Micha Beerens

Mark Hopman

Rob Bierings

Jeroen de Jong

Monique Beijnes

Joost v Lisdonk

 

Harrie Broeders

Marcel Boemaars

2 x spelen; Suzanne Maaskant

 

 

 


 


 

DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 20 juni

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Anka Mertens

Auke Hermans

Maaike de Jong

Ine de Grauw

Rob Bierings

Mark Hopman

Han van Daal

John Mertens

20.00 - 21.00

Ad Reijnders

Marcel Vermetten

Harrie Broeders

Evert vd Grift

Maaike de Jong

Jos Schennink

Micha Beerens

Carl Huijbregts

21.00 - 22.00

Kim Hendriks

Suzanne Maaskant

Monique Beijnes

Patrick Sieswerda

Joost v Lisdonk

Hans Meeuwissen

Jeroen de Jong

Barry Schets

Reserve;
2x spelen; Maaike de Jong

 

 

 

DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 27 juni

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Maaike de Jong

Han v Daal

Anka Mertens

Barry Schets

Wim Melis

Micha Beerens

Rob Bierings

Jos Schennink

20.00 - 21.00

Suzanne Maaskant

Auke Hermans

Carina Grijspaardt

Marcel Boemaars

Anja Vos

John Mertens

Monique Beijnes

Ine de Grauw

21.00 - 22.00

Mark Hopman

Mark Damen

Joost van Lisdonk

Marcel Vermetten

Ad Reijnders

Harrie Broeders

Evert vd Grift

Patrick Sieswerda

Reserve; Hans Meeuwissen

 

 

DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 4 juli

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Evert vd Grift

Mark Hopman

Barrie Schets

Patrick Sieswerda

Mark Damen

Jos Schenninck

Ad Reijnders

Han v Daal

20.00 - 21.00

John Mertens

Ine de Grauw

Hans Meeuwissen

Carina Grijspaardt

Annie Mulder

Auke Hermans

Maaike de Jong

Suzanne Maaskant

21.00 - 22.00

Anka Mertens

John Mertens

Anja Vos

Micha Beerens

Joost v Lisdonk

Wim Melis

Harrie Broeders

Marcel Boemaars

22.00 - 23.00

Marcel Vermetten

Marjolein Kuijpers

Rob Bierings

Monique Beijnes

 

 

2 x spelen; John Mertens

 


 

New layer...
New l