Donderdagavondcompetitie

Recreatiecompetitie bouncing_tennisDonderdagavond


Inschrijven via het digitale inschrijfformulier 'Dinsdag- en/of donderdagavondcompetitie' op deze website

VERHINDERINGEN ALTIJD VOOR DE 15 E VAN DE MAAND DOORGEVEN SVP !!!!!!!!!!!!!

Wij verzoeken iedereen om bij verhindering zelf voor vervanging ( op sterkte ) te zorgen!
kun je persoonlijk niemand vinden kun je de WhatsApp groep als hulplijn gebruiken.

 

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 4 april

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Ad Reijnders
Maaike de Jong

Micha Beerens
Anka Mertens

Annie Mulder
Barry Schets

Marjolein Kuijpers
Jos Schennink

20.00 - 21.00

Marcel Boemaars
Suzanne Maaskant

Harrie Broeders
Auke Hermans

Ans de Grauw
Carl Huijbregts

Ine de Grauw
Hans Meeuwissen

21.00 - 22.00

Joost van Lisdonk
Monique Beijens

Mark Hopman
Rianne Broos

Rob Bierings
Evert vd Grift

Wim Melisse
Mark Damen

22.00 - 23.00

 

 

 

 

Reserve;
2 x spelen;

 

 

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 11 april

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Wim Melisse
Ad Reijnders

Jos Schennink
Carl Huijbregts

Anja Vos
Marjolein Kuijpers

Annie Mulder
Maaike de Jong

20.00 - 21.00

Suzanne Maaskant
Auke Hermans

Monique Beijens
Kim Hendrikx

Mark Hopman
Harrie Broeders

Jeroen de Jong
Evert vd Grift

21.00 - 22.00

Barry Schets
Marcel Vermetten

Mark Damen
Joost van Lisdonk

Rianne Broos
Hans Meeuwissen

Anka Mertens
Rob Bierings

22.00 - 23.00

 

 

 

 

Reserve; Micha Beerens

 

 

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 18 april

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Ans de Grauw
Jos Schennink

Anka Mertens
Evert vd Grift

Mark Hopman
Rob Bierings

Auke Hermans
Rianne Broos

20.00 - 21.00

Marjolein Kuijpers
Harrie Broeders

Monique Beijens
Ad Reijnders

Carl Huijbregts
Marcel Boemaars

Hans Meeuwissen
Marcel Vermetten

21.00 - 22.00

Micha Beerens
Maaike de Jong

Barry Schets
Mark Damen

Joost van Lisdonk
Anja Vos

Suzanne Maaskant
Annie Mulder

22.00 -23.00

 

 

 

 

Reserve; Ine de Grauw
2x spelen;

 

 

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE 25 april

Tijd

Baan 1

Baan 1

Baan 2

Baan 2

19.00 – 20.00

Ad Reijnders  
Marcel Boemaars

Jos Schennink
Wim Melisse

Anka Mertens
Carl Huijbregts

Maaike de Jong
Rob Bierings

20.00 - 21.00

Auke Hermans
Barry Schets

Mark Hopman
Anja Vos

Ine de Grauw
Mark Damen

Monique Beijens
Evert vd Grift

21.00 - 22.00

Suzanne Maaskant
Joost van Lisdonk

Kim Hendrikx
Jeroen de Jong

Marjolein Kuijpers
Harrie Broeders

Rianne Broos
Marcel Vermetten

22.00 - 23.00

 

 

 

 

Reserve;
2 x spelen;

 

 

New layer...
New l