Donderdagavondcompetitie

Recreatiecompetitie bouncing_tennisDonderdagavond

 

Inschrijven via het digitale inschrijfformulier 'Dinsdag- en/of donderdagavondcompetitie' op deze website

VERHINDERINGEN ALTIJD VOOR DE 15 E VAN DE MAAND DOORGEVEN SVP !!!!!!!!!!!!!

Wij verzoeken iedereen om bij verhindering zelf voor vervanging ( op sterkte ) te zorgen!

 

 

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE  6 mei 2021

Tijd

BAAN 1

BAAN 1

BAAN 2

BAAN 2

19.00 - 20.00

Annie Mulder

Wim Melis

Ans de Graauw

Mark Damen

Suzanne Maaskant

Ad Reijnders

Rianne Broos

Evert van de Grift

20.00 - 21.00

Ine de Graauw

Patrick Sieswerda

Carmen Pop

Marcel Vermetten

Nell van de Bleek

Cees Hopman

Auke Hartog

Frans Theeuwes

21.00 - 22.00

Nadia van de Avoird

Bram van Renswouw

Monique Beijnes

Han van Daal

Lisette Schennink

Hans Meeuwissen

Juliëtte Ganzewinkel

Harrie Broeders

22.00 - 23.00

Judith van Steenhoven

Carl Huijbregts

Marjolein Kuijpers

Jos Schennink

Marc Busio

Matthijs Hartog

Joost van Lisdonk

Marcel Boemaars

Reserve: Corné Lambregts, Judith van Renswouw, Suze van Gils

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE  13 mei 2021

Tijd

BAAN 1

BAAN 1

BAAN 2

BAAN 2

19.00 - 20.00

 

 

 

 

20.00 - 21.00

 

Geen indeling i.v.m. Hemelvaart

 

21.00 - 22.00

 

 

22.00 - 23.00

 

 

 

 

Reserve:

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE    20 mei 2021

Tijd

BAAN 1

BAAN 1

BAAN 2

BAAN 2

19.00 - 20.00

Marjolein Kuijpers

Ine de Graauw

Nell van de Bleek

Nadia van de Avoird

Carl Huijbregts

Patrick Sieswerda

Hans Meeuwissen

Han van Daal

20.00 - 21.00

Marc Busio

Corné Lambregts

Bram van Renswouw

Marcel Vermetten

Annie Mulder

Rianne Broos

Judith van Renswouw

Juliëtte Ganzewinkel

21.00 - 22.00

Ad Reijnders

Cees Hopman

 

Marcel Boemaars

Wim Melis

Lisette Schennink

Carmen Pop

 

Ans de Graauw

Suzanne Maaskant

22.00 - 23.00

Ben de Munk

Joost van Lisdonk

Jos Schennink

Frans Theeuwes

Matthijs Hartog

Monique Beijnes

Mark Damen

Auke Hartog

Reserve: Judith van Steenhoven, Evert van de Grift, Suze van Gils

 

 

TCR – DONDERDAGAVONDCOMPETITIE    27 mei 2021

Tijd

BAAN 1

BAAN 1

BAAN 2

BAAN 2

19.00 - 20.00

Ans de Graauw

Evert van de Grift

Nell van de Bleek

Carl Huijbregts

Lisette Schennink

Matthijs Hartog

Ine de Graauw

Wim Melis

20.00 - 21.00

Monique Beijnes

Marc Busio

Judith van Steenhoven

Patrick Sieswerda

Juliëtte Ganzewinkel

Mark Damen

Suzanne Maaskant

Ben de Munk

21.00 - 22.00

Carmen Pop

Ad Reijnders

Marjolein Kuijpers

Harrie Broeders

Auke Hartog

Joost van Lisdonk

Rianne Broos

Bram van Renswouw

22.00 - 23.00

Judith v Renswouw

Corné Lambregts

Nadia van de Avoirt

Marcel Boemaars

Marcel Vermetten

Hans Meeuwissen

Cees Hopman

Jos Schennink

Reserve: Frans Theeuwes, Han van Daal, Suze van Gils