Dinsdagavondcompetitie

Recreatiecompetitie bouncing_tennisDinsdagavond

Inschrijven via het digitale inschrijfformulier 'Dinsdag- en/of donderdagavondcompetitie' op deze website

VERHINDERINGEN ALTIJD VOOR DE 15 E VAN DE MAAND DOORGEVEN SVP !!!!!!!!!!!!!

 

Wij verzoeken iedereen om bij verhindering zelf voor vervanging ( op sterkte ) te zorgen!

 

T/m 6 april geen planning i.v.m. de maatregelen die het kabinet heeft genomen

 

TCR – DINSDAGAVONDCOMPETITIE 12 februari 2019

Tijd

BAAN 1

BAAN 1

BAAN 2

BAAN 2

19.00 - 20.00

Len van Daal

Dennis van Abeelen

Nienke van Abeelen

Cees Weerman

Henry Govaerts

Louis Klein

Govert van Steenhoven

John Hosemans

20.00 - 21.00

Corine van de Voort

Ruud Kleiweg

Jeske van Renswouw

Patrick Weerman

Martin Meulesteen

Jan van den Bleek

Jan Overdevest

Piet van Dongen

21.00 - 22.00

Lianne Terwisga

Hans Meeuwissen

Nadia v/d Avoird

Harry Broeders

Ben v/d Avoird

Alex van Dommelen

Piet Smits

Mike Biemans

22.00 – 23.00

2x spelen: nvt, reserve: Danielle van Ginneken

 

 

TCR – DINSDAGAVONDCOMPETITIE 19 februari 2019

Tijd

BAAN 1

BAAN 1

BAAN 2

BAAN 2

19.00 - 20.00

Henry Govaerts

Piet Smits

Cees Weerman

Patrick Weerman

Jan Overdevest

Govert van Steenhoven

Martin Meulesteen

John Hosemans

20.00 - 21.00

Len van Daal

Piet van Dongen

Vera Kuijsters

Louis Kleijn

Corine van de Voort

Lianne Terwisga

Nienke van Abeelen

Nadia v/d Avoird

21.00 - 22.00

Vera Kuijsters

Danielle van Ginneken

Jeske van Renswouw

Tanya Vermetten

Hans Meeuwissen

Jan van den Bleek

Mike Biemans

Dennis van Abeelen

22.00 – 23.00

Harrie Broeders

Ben v/d Avoird

Alex van Dommelen

Ruud Kleiweg

2x spelen: Vera Kuijsters , reserve nvt

 

TCR – DINSDAGAVONDCOMPETITIE 26 februari 2019

Tijd

BAAN 1

BAAN 1

BAAN 2

BAAN 2

19.00 - 20.00

Govert van Steenhoven

Martin Meulesteen

Jan Overdevest

Piet van Dongen

Louis Kleijn

Jan van den Bleek

Henry Govaerts

John Hosemans

20.00 - 21.00

John Hosemans

Cees Weerman

Hans Meeuwissen

Dennis van Abeelen

Nadia v/d Avoird

Jeske van Renswouw

Lianne Terwisga

Len van Daal

21.00 - 22.00

Ruud Kleiweg

Piet Smits

Danielle van Ginneken

Ben v/d Avoird

Harrie Broeders

Alex van Dommelen

Patrick Weerman

Mike Biemans

22.00 – 23.00

2x spelen: John Hosemans , reserve